Muzikálový kurz pro děti

Pod vedením profesionálních umělců z divadel

Info, vánoční vystoupení:
Děti z Muzikálového kurzu vystoupí v neděli 8. 12. 2019 v 14:30 v rámci Adventní neděle s mikulášskou nadílkou v KD Bílá Hora  a 11. 12. 2019 v 17:00 na Staroměstském náměstí. Těšit se můžete na pásmo písniček z muzikálů a koledy.   

I v dalším školním roce 2019/2020 otevíráme v KD Bílá Hora oblíbený MUZIKÁLOVÝ KURZ pro děti a nabíráme NOVÁČKY.

Pro zájemce startuje 18. září 2019 Muzikálový kurz každou středu v čase 16:00 – 18:00 hod. Pokud nejste stále rozhodnuti, zda své dítko přihlásit na kurz, přijďte se podívat na úvodní hodiny a zjistěte, jak takový kurz probíhá a jak vypadají jeho první výukové hodiny.

V tomto uceleném kurzu děti dostanou jedinečnou průpravu pod vedením profesionálních herců, zpěváků a tanečníků z pražských divadel ve všech uměleckých složkách, které muzikál vyžaduje: HERECTVÍ, TANEC a ZPĚV. Během kurzu, kromě všestranné průpravy, děti nazkouší muzikálové představení a naučí se tedy i práci a pravidlům jako v opravdovém divadle. Děti si také vyzkouší vystoupení před opravdovým publikem několikrát do roka a to i na Staroměstském náměstí, kde se účastníme společensky-kulturních akcí.

Máte-li doma talentované dítko, přiveďte ho k nám!

Zaměříme se i více na základní průpravu, proto je kurz vhodný pro NOVÁČKY a my mezi námi rádi přivítáme nové kamarády. Kurz je díky malému počtu dětí velmi intenzivní a umožňuje vysoce individuální přístup.

Kurz bude nyní probíhat každou středu od 16 do 18 hod, přičemž se po týdnu bude střídat 2 hodiny zpěvu s 2 hodinami tance a dramatického oboru.

Při vyšším počtu dětí v kurzu plánujeme časové navýšení tohoto schématu.

Informace o kurzu:

  • vhodné pro děti od 6 do 16 let
  • individuální přístup
  • ideální příprava k talentovým zkouškám na konzervatoř
  • kurz začíná od 18. září 2019
  • cena 4 000 Kč/pololetí

Výuka:
každou středu 16:00 – 18:00 hod (v případě velkého zájmu otevření dalšího kurzu)

Více informací:
Kristýna Pixová
telefon: +420 777 320 390
e-mail: kurzy@kdbh.cz
www.muzikalyprodeti.cz

<<< zpět na přehled všech kurzů