BRIGÁDNÍK/BRIGÁDNICE

KD Bílá Hora, KC Průhon a Sokolovna Řepy přijme pracovníka na pozici:

Náplň práce:

Pro naše tři kulturní centra dlouhodobě hledáme brigádníky/brigádnice na výpomoc v oblasti úklidu, cateringu, restaurace (číšník/servírka), s pořadatelskou činností a výpomoc pro technika („bedňák“).

Práce bude zahrnovat činnosti jako je např.
výpomoc:

  • s úklidem prostor (kancelářské prostory, učebny, chodby, toalety, společenské sály, apod.),
  • během pořádaných akcí (příprava prostor, obsluha šatny, trhání vstupenek, udržování pořádku a další pomocné práce),
  • jako číšník/servírka v naší hospůdce KD Bílá Hora (není nutná praxe),
  • jako pořadatel během společenských, kulturních a jiných akcí konaných v našich kulturních domech,
  • pro technika (nošení věcí, výpomoc při zvučení a osvětlování akce apod.).

Nabízíme:

  • Zrekonstruované, příjemné prostředí na Praze 6
  • Spolupráce na DPP
  • Různorodá pracovní náplň
  • Odměna v případě nadstandardního nasazení
  • Ideální pro zájemce z blízkého okolí
  • Práce vhodná pro seniory, studenty

Očekáváme:

  • Praxe na uvedené pozice není nutná
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Flexibilitu a loajálnost
  • Spolehlivost

V případě vážného zájmu zašlete svůj životopis s fotografií na email: marketing@pruhon.cz nebo volejte na tel. +420 724 773 024