White Mountain Music Jam II / Bělohorské hudební setkání

Home / Událost / White Mountain Music Jam II / Bělohorské hudební setkání
nahrávám mapu....

Datum a čas
18/05/2019
17:00 - 23:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


Po tříleté přestávce se vracíme s druhým ročníkem Bělohorského hudebního setkání, které se bude konat opět v Kulturním domě na Bílé Hoře. Pořadatelem a hlavním účinkujícím bude Brandýsek Basement Band, v průběhu večera vystoupí také jejich hudební přátelé. Na programu bude výběr známých písní jak převzatých tak originálních.

V průběhu akce bude přímo na místě možnost občerstvení, a naše setkání připravujeme společně s organizátory Dne sousedů na Bílé Hoře, který se koná ten samý den od 12 hodin.

Přípravy obou událostí jsou v plném běhu, a další podrobnosti budeme zveřejňovat postupně v dalších dnech/týdnech.

Brandýsek Basement Band

Brandýsek Basement Band je parta pěti muzikantů, kteří pocházejí ze čtyř různých zemí (CZ, SK, GB, US) a kteří mají hraní v kapele jako svůj koníček. Hrají výběr převzatých skladeb ve stylu rock/blues, skládají také svoje vlastní písničky, a do svého repertoáru zařazují pro zpestření písničky z dalších žánrů. Kapela hraje pravidelně v klubech, hospodách a na různých jiných akcích v Praze a okolí.

Tomáš Fousek/Milan Zimmermann

Tomáš Fousek žije v Kladně, a hraje na akustické/elektrické kytary a foukací harmoniku. Můžete ho vidět hrát pravidelně jako člena nejrůznějších hudebních uskupení. Na našem hudebním setkání bude hrát společně se zpěvákem a kytaristou Milanem Zimmermanem, a zahrají výběr známých bluesových a rockových písniček.

FB událost: ZDE

Těšíme se, že vás uvidíme na našem hudebním setkání!     

Vstupné dobrovolné.

EN

Returning after a three-year hiatus, the second iteration of the White Mountain Jam will take place again at the Kulturní dům Bílá Hora. The musical jam will be headlined by The Brandýsek Basement Band, and we are inviting some friends along to make a full day of fun. The bands will be playing a mix of original music and cover versions of popular songs. Food and drink will be available, and the event is being organized in cooperation with the Neighbor Day at Bilá Hora.

The preparation of both events is in progress, and the detailed information is going to be announced in upcoming days/ weeks.

We look forward to seeing you at the JAM!

Brandýsek Basement Band

The Brandýsek Basement Band is a group of five musicians from four different countries (CZ, CK, GB and US) that enjoy making music together as their hobby. They play a selection of covered rock/ blues songs, create their own music and use to add to their setlist also a few “surprise” music styles thrown for fun. The band regularly plays at pubs and clubs and corporate events in Prague and its surroundings.

Tomáš Fousek/Milan Zimmermann

Tomáš Fousek plays acoustic/ electric guitars and harmonica. He is based in Kladno, and he plays regularly as a member of various musical groups. This time, he will play a selection of popular blues/ rock songs together with guitarist/singerMilan Zimmerman.

<< zpět na přehled všech akcí