Vystoupení: Eddie Edward & Friends (v rámci Adventní neděle s nadílkou)

nahrávám mapu....

Datum a čas
08/12/2019
13:00 - 14:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


V rámci akce Adventní neděle s mikulášskou nadílkou (13:00 – 22:00) vystoupí kapela Eddie Edward & Friends od 13:00 do 14:00. 

Kapela si za poměrně krátkou existenci velice rychle našla značné množství příznivců. Originální a moderní pojetí American Country Music je pro tuto skupinu typické, naprosto jedinečné a nemá v stávající formě na naší scéně obdoby.

Eddie Edward & Friends hraje songy současných světových hvězd country music, ale i tradiční hity v novém moderním kabátě. Těšit se můžete na jejich speciální vystoupení „Country Christmas“, s kterým kapela vystupuje v předvánočním a vánočním čase. Zazní písně jako jsou Jingle Bells, Santa Claus Is Coming To Town, White Christmas, Let It Snow a další. 

Frontmanem je charismatický zpěvák, úspěšný interpret, kytarista Eddie Edward, který svým hlasovým zabarvením, osobitým a bezprostředním projevem upoutává pozornost návštěvníků svých koncertů a to nejen ortodoxních fanoušků Country Music.

Eddie, jako muzikant i zpěvák, působil řadu let v cizině, kde vydal řadu nosičů a mimo jiné získal titul Zpěvák roku Americké Country Music v ACMF Award.

Videoukázka zde

Koncert kapely proběhne v rámci Adventní neděle s mikulášskou nadílkou, kde se můžete těšit na adventní stánky a občerstvení z grilu, koncerty a hudební vystoupení, koledy, představení divadelního souboru Jedličkova ústavu, rozsvícení stromečku a rozdání dárků handicapovaným dětem, adventní dílničky, odpolední program pro děti – Maxovy čertoviny s mikulášskou nadílkou, jazzový podvečer, živá hudba v hodpůdce a mnoho dalšího. Více o akci ZDE

Vstupné na akci Adventní neděle s mikulášskou nadílkou: 
– vstup na venkovní akce včetně koncertu Eddie Edward & Friends , divadelní soubor, kytara v hospodě – dobrovolné
– vstupné na Maxovy čertoviny+mikulášská nadílka:
70 Kč/dospělý nebo dítě s vlastní přinesenou nadílkou
nebo
120 Kč/dítě bez vlastní nadílky – v ceně balíček od KD Bílá Hora

Vstupenky Maxovy čertoviny+mikulášská nadílka: ZDE

<< zpět na přehled všech akcí