Silvestr v KD Bílá Hora

Home / Událost / Silvestr v KD Bílá Hora
nahrávám mapu....

Datum a čas
31/12/2018 - 01/01/2019
19:00 - 3:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


Nový rok se nezadržitelně blíží, a proto jsme se rozhodli slavnostně rozloučit se současným rokem a přivítat rok následující.

Silvestr v KD Bílá Hora vám nabídne večer plný hudební zábavy. Po celý večer vám bude hrát kapela Poseidon. Jejich široký repertoár se skládá jak z zahraničních kapel (U2, Deep Purple, Pink Floyd, Slade, Elo, Status Quo, Eagles, ZZ Top, a spousty dalších…), tak i českých (Kabát, Olympic, Lucie a další...). Pětičlenná rocková kapela s více jak 25letou tradicí většinu času hrála v zahraničí. Od roku 2009 hraje jen doma v České republice.

Poslechněte si některé z živých vystoupení kapely Poseidon, např. ZDE.

V ceně vstupného je po celý večer neomezená konzumace v rautovém stylu. Vybrat si můžete ze studeného a teplého bufetu. Slavnostně oslavíme Silvestr přípitkem, který je také v ceně vstupného. Chybět nebude ani půlnoční čočka! A co vás konkrétně čeká za dobroty? To se brzy dozvíte. :) 

Budeme také soutěžit o netradiční ceny.

Slavit tak můžete konverzací se svými známými za poslechu hudby, degustací výběrového občerstvení, nebo tancem přímo na parketu. Až do cca 2:00 si můžete vychutnat poslech kapely Poseidon, poté bude hrát reprodukovaná hudba.

Další informace budou doplněny v průběhu listopadu.

Vstup na akci od 19 hod, hudební program začíná od 20 hod.

Vstupné: 600 Kč

Online vstupenky zakoupíte v síti GoOut.cz – ZDE
nebo na recepci KC Průhon , nebo v hospůdce KD Bílá Hora.

V případě zájmu o rezervaci míst k sezení se prosím přijďte domluvit osobně do hospůdky v Kulturním domě Bílá Hora.

Vstupenky doporučujeme koupit nejpozději do 22. 12. z důvodů omezené kapacity, poté bude prodej ukončen, případně bude k dispozici snížený počet vstupenek. 

<< zpět na přehled všech akcí