Představení: Divadelní soubor „Ještě chvilku…“ – Cirkus Momentito (v rámci Adventní neděle s nadílkou)

nahrávám mapu....

Datum a čas
08/12/2019
18:30 - 19:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


Interaktivní představení Cirkus Momentito divadelního souboru absolventů Jedličkova ústavu „Ještě chvilku… „ proběhne v rámci akce 8. 12. 2019 – Adventní neděle s mikulášskou nadílkou (13:00 – 22:00), která je určena pro všechny generace. Vystoupení divadelního souboru proběhne v sále KDBH od 18:30 do 19:00.

Soubor absolventů Jedličkova ústavu „Ještě chvilku…“ již po 15 let spojuje lidi s postižením s diváky napříč generacemi. Hlavním cílem souboru a jeho představení je bourat bariéry kolem lidí s postižením a přiblížit jejich příběhy veřejnosti. Přijďte je podpořit a zhlédnout jejich představení.

Soubor je složený z herců na vozíků i bez něj a funguje již od roku 2008. Za tu dobu nastudoval množství nejrůznějších her (Ze života hmyzu, Malý princ, Labutí jezero,  Zmrzlinová říše a mnoho dalších). Herci vystupují pravidelně např. na festivalu Mezi Ploty či Vyšehraní a na jiných akcích. Členové souboru jsou absolventi JÚŠ, jde tedy především o lidi s tělesným a kombinovaným postižením.

Cirkus Momentito:
Dámy a pánové, vaše skromné městečko navštívil světoznámý Cirkus Momentito! Připravte se, neboť dnes večer uvidíte nevídané, uslyšíte neslýchané a zažijete nečekané! Vstupné pouhých deset korun – mládež a vozíčkáři za polovic!

Délka: 30 – 35 min.

Podívejte se na videoukázku z představení.

Vystoupení divadelního souboru Jedličkova ústavu proběhne v rámci Adventní neděle s mikulášskou nadílkou, kde se můžete těšit na adventní stánky a občerstvení z grilu, koncerty a hudební vystoupení, koledy, představení divadelního souboru Jedličkova ústavu, rozsvícení stromečku a rozdání dárků handicapovaným dětem, adventní dílničky, odpolední program pro děti – Maxovy čertoviny s mikulášskou nadílkou, jazzový podvečer, živá hudba v hodpůdce a mnoho dalšího. Více o akci ZDE

Vstupné na akci Adventní neděle s mikulášskou nadílkou: 
– vstup na venkovní akce, představení divadelního souboru Jedličkova ústavu – Cirkus Momentito, kytara v hospodě – dobrovolné
– vstupné na Maxovy čertoviny+mikulášská nadílka:
70 Kč/dospělý nebo dítě s vlastní přinesenou nadílkou
nebo
120 Kč/dítě bez vlastní nadílky – v ceně balíček od KD Bílá Hora

Vstupenky Maxovy čertoviny+mikulášská nadílka: ZDE

<< zpět na přehled všech akcí