Maxovy čertoviny + mikulášská nadílka (v rámci Adventní neděle v KD Bílá Hora)

nahrávám mapu....

Datum a čas
08/12/2019
15:00 - 17:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


V rámci Adventní neděle s nadílkou v KD Bílá Hora (13:00 – 22:00) se můžete těšit na zábavnou show kouzelníka Max MagicMaxovy čertoviny od 15 hod! 

Maxovy čertoviny je zábavná show pro děti, pro které si čertík Max připravil spoustu předvánoční legrace, doslova opravdové „čertoviny“. S Maxem se naučíme čarovat, zasoutěžíme si např. v pohádkovém kvízu, prolezeme pekelným tunelem nebo budeme dovádět jako správní čertíci při pekelné diskotéce. 

Nebojte, čert Max na to nebude sám. S Maxem bude vystupovat také hodný andělíček a nakonec přijde i Mikuláš a dětem rozdá nadílku.

Délka: 2 hod

15:00 – 16:00 – zábavná show kouzelníka Max Magic – Maxovy čertoviny (vánoční kouzlení, soutěže, kvízy, pekelná diskotéka a jiné)
16:00 – 17:00 – mikulášská nadílka pro děti s Mikulášem, čertem a andělem

Vstupné: 
vstupné na Maxovy čertoviny+mikulášská nadílka:
70 Kč/dospělý nebo dítě s vlastní přinesenou nadílkou
nebo
120 Kč/dítě bez vlastní nadílky – v ceně balíček od KD Bílá Hora

– vstup na venkovní akce, divadelní soubor, kytara v hospodě v rámci Adventní neděle v KD Bílá Hora – dobrovolné

Vstupenky Maxovy čertoviny+mikulášská nadílka: ZDE

V případě koupě vstupenek s vlastní přinesenou nadílkou se při příchodu do sálu obraťte na pořadatele. Prosíme všechny zájemce o vstup na Maxovy čertoviny+mikulášskou nadílku a především o koupi vstupenky s balíčkem od KD Bílá Hora, aby si zakoupili vstupenku včas. Nezaručujeme počet balíčků v den akce.