Hurá na prázdniny! s Pavlem Kožíškem

Home / Událost / Hurá na prázdniny! s Pavlem Kožíškem
nahrávám mapu....

Datum a čas
23/06/2018
15:00 - 22:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


Školní rok se blíží ke konci a kdo by se netěšil na prázdniny?

KD Bílá Hora pro vás v sobotu 23. 6. od 15 hod do 23 hod chystá zábavné odpoledne nabité programem pro děti i dospělé HURÁ NA PRÁZDNINY s Pavlem Kožíškem.

Zahájení bude plné písniček a vystoupí i děti z Muzikálového kurzu KDBH, které vám v pořadu LETEM SVĚTEM MUZIKÁLEM povypráví něco o žánru „muzikál“ a zazpívají několik známých písniček z muzikálů (např. Let the sunshine, Letní láska a jiné…).

Pavel Kožíšek, nejznámější a nejúspěšnější český kouzelník, vás pobaví nejen svým vystoupením. Jeho hodinová show „S kouzly kolem světa“ začíná v 16 hod. Ale naučí vás i kouzlit v kouzelnickém workshopu pro všechny generace! Ten bude probíhat od 17 do 18 hod a bude zakončen autogramiádou. Od 17 hod pokračuje také moderovaná show.

Po kouzelnickém vystoupení pokračuje hlavní program s písněmi z muzikálu Monte Cristo v čase 17:30 -18:00 zpívají živě zpěváci z tohoto muzikálu.

Další hudební program bude následovat mezi 19:00 – 22:00 koncertem kapely Eddie Edward & Friends – American Country Music. Zahrají nejen nejkrásnější standardy American Country Music v moderním hávu -Johny Cash, Willie Nelson, Kris Kristofferson…, rovněž i novější písně od Alan Jackson, Garth Brooks, Randy Travis, nebo např. známé songy od Eric Clapton, Elvis Presley a další.
Video: ZDE

Foto: Eddie Edward & Friends ACM

V části doprovodného programu vás čeká obří skluzavka, obří trampolína, cukrová vata, grilování, soutěžní opičí dráha pro děti na dětském hřišti (15 – 18 hod), malování na obličej, stánek s omalovánkami pro děti, stánek s cukrovinkami, či dílnička pro děti (pružné čelenky, sponky, prstýnky, náramky, klíčenky – více Kouzelné vlásky).

Všechny dámy se mohou těšit na vizážistku a kosmetickou poradkyni Mary Kay Zuzanu Škopánovou, která vás zdarma krásně nalíčí a poradí vám ohledně vaší pleti a líčení. 

Počasí se nám trochu ochladilo, ale nebojte, myslíme na vás. Proto jsme se rozhodli přesunout představení do sálu KDBH (vystoupení Muzikálového kurzu, show a workshop Pavla Kožíška, písně z Monte Cristo a kapela Eddie Edward & Friends – American Country Music). Nebojte, grilovačku nerušíme, grilovat budeme venku, kde vás čekají i ostatní doprovodné programy. Můžete se tedy vyvětrat na vzduchu a když vám bude zima, přijďte se ohřát dovnitř.

Vstupné: dobrovolné

<< zpět na přehled všech akcí