Den dětí na Bílé Hoře

nahrávám mapu....

Datum a čas
02/06/2019
15:00 - 17:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


Jak udělat dětem radost na Den dětí? Vezměte je do našeho kulturáčku, ať si zadovádí, vyřádí se a užijí si pořádnou zábavu. :)
 
Den dětí v KD Bílá Hora oslavíme zábavným kulturním programem pro děti – divadlo pro děti, hudba, tancování a zpívání se skupinou Myš a Maš, malování na obličej, skákací atrakce, grilovačka, či točená zmrzlina!
 

V neděli 2. 6. 2019 vypukne v 15 hodin Den dětí, který odstartujeme divadlem s mixem dvou pohádkových představení Stolečku, prostři se! a Hrnečku, vař! Bavit se budou nejen ti nejmenší, ale všechny generace. 

Po 16 hod si mohou děti zadovádět, zatančit a zazpívat s dvojicí z hudební skupiny Myš a Maš (s Kristýnkou a Filipem) na jejich originální písničky rozmanitých hudebních žánrů, nebo i na písničky známé z pohádek.

Jako doprovodný program vás čeká malování na obličej, či skákací atrakce (za poplatek). 

Dát si můžete točenou zmrzlinu, cukrovou vatu, či popcorn!

Všechny dámy se mohou těšit na vizážistku a kosmetickou poradkyni Mary Kay, která vás krásně nalíčí a poradí vám ohledně vaší pleti a líčení. 

Za hezkého počasí se bude celá akce konat venku s grilovačkou. V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do sálu KD Bílá Hora.

Délka: cca 2 hod.

Vstupné dobrovolné.

<< zpět na přehled všech akcí