Akce pro děti: Loučení se školou

mapa není k dispozici

Datum a čas
18/06/2017
15:00 - 17:30

Místo konání
Kulturní dům Bílá Hora

Kategorie


Akce pro děti: Loučení se školou - Cirkus Berto

Školní rok se blíží do finále a kdo by se netěšil na zasloužené prázdniny? Zkraťte si s námi čekání na letní oddech a přijďte si užít spoustu legrace.

15:00 Cirkus Berto
Tak tenhle cirkus nemá obdoby! Zažijte spolu s klauny z Cirkusu Berto veselé odpoledne, na které jen tak nezapomenete. Během bláznivého vystoupení uvidíte spoustu komických kousků v podání klaunů Englberta, Alberta a Huberta. Hrají: Petr Batěk, Jakub Dostál, Jindřich Skopec.

16:00 Skupina Myš a Maš
Společně si zatancujeme, zazpíváme a zadovádíme se skupinou Myš a Maš. V průběhu odpoledne jsme pro vás připravili moderovaný program s podtitulem: „Ukaž svůj talent aneb každý je něčím jedinečný.“ Děti si mohou vyzkoušet roli moderátora, zpěváka, tanečníka, herce, přednést vlastní básničku, nebo písničku, zahrát na kytaru či na flétnu. To vše za asistence a podpory moderátorky. Šikovné děti, si mohou svůj výstup natrénovat předem doma.

Těšte se také na malý skákací hrad a oblíbené malování na obličej. Za hezkého počasí se bude akce konat venku, kde budeme zároveň grilovat.

Vstupné dobrovolné

<< zpět na přehled všech akcí

Napsat komentář