Vítejte na stránkách KD Bílá Hora

AKTUÁLNÍ INFORMACE – OTEVŘENO

DIVADELNÍ RESTAURACE KD BÍLÁ HORA OTEVŘELA I VNITŘNÍ PROSTORY! MŮŽETE POSEDĚT, JAK NA ZAHRÁDCE, TAK UVNITŘ RESTAURACE. OTEVÍRACÍ DOBA PO – NE 14:00 – 22:00.

Doporučení pro vstup do budovy a na zahrádku KD Bílá Hora najdete při vstupu do kulturního domu a také ZDE

Buďte tu jako doma. :)

Kulturní dům Bílá Hora má za sebou náročnou rekonstrukci a od února 2017 se jeho provoz opět probudil k životu. Připravujeme pro vás celou řadu akcí, kterými bychom rádi potěšili nejen dospělé, ale myslíme i na naše nejmenší. A pokud naopak zrovna řešíte, kde zrealizovat svou vlastní akci, určitě doporučujeme nahlédnout do naší nabídky pronájmů.

Součástí kulturního domu je také útulná restaurace s letní zahrádkou a grilem (v letních měsících). Nápoje vám také rádi připravíme s sebou, pokud zrovna nemáte čas posedět nebo jen si chcete zpříjemnit procházku. V restauraci nevaříme, avšak můžeme vám nabídnout něco drobného k zakousnutí (nakládaný camembert, utopenci, slané tyčky, oříšky) a najde se tu něco dobrého i pro mlsné jazýčky (Sachr, cheesecake, jablečný koláč, tatranky či lízátka).

Nově servírujeme pravou italskou pizzu od Pizza Giovanni, kterou čerstvě dopékáme a vybrat si můžete z 5 druhů – šunková, žampionová, sýrová, salámová a pikantní.

Při svojí návštěvě se u nás můžete připojit na veřejnou WiFi zdarma. A nově od ledna 2020 můžete platit nejen hotově, ale i platební kartou (vstupenky na akce pouze hotově).

 

Co nabízíme?

Akce
Restaurace
Pronájem

Jak to u nás vypadá?

Líbí?
Posezení na baru – stylově a hned u zdroje
Tady se dějí věci…
Žížní u nás trpět nebudete…
Je tu útulno…
Připravujeme pro vás hromadu kulturních akcí
Designové detaily – na těch si potrpíme
Společenský sál po rekonstrukci prokouknul…

Co je u nás nového?

Festival Zažít Řepy Jinak proběhne na Bílé hoře
Festival Zažít Řepy Jinak proběhne na Bílé hoře
23.7.2020
Letošní ročník pouličního sousedského festivalu Zažít Řepy Jinak 2020 se přesune na Bílou horu! Akce se koná první sobotu v září 5. 9. 2020 od 12 do 20 hod. V květnu se kvůli opatřením v...
Restaurace opět ožije 18. 5. 2020! KD Bílá Hora otevře výdejní okénko se zahrádkou!
Restaurace opět ožije 18. 5. 2020! KD Bílá Hora otevře výdejní okénko se zahrádkou!
14.5.2020
Obnovujeme provoz naší hospůdky KD Bílá Hora formou výdejního okénka s venkovní zahrádkou! Od pondělí 18. 5. 2020 u nás můžete posedět na zahrádce, nebo si svoji objednávku vzít na cestu se...
Mimořádné opatření -koronavir COVID-19
Mimořádné opatření -koronavir COVID-19
10.3.2020
MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ Z důvodu preventivního opatření v souvislosti s šířením koronaviru COVID-19 jsou na základě aktuálních usnesení Vlády ČR do odvolání zrušeny: -provoz Místní k...

Pronájem prostor